A határozatlan időre, napi 8 órás normál munkaidővel meghirdetett 3 szerződéses pozíció versenyére:

• egy üres szerződéses egészségügyi mediátor pozíció a gyámhivatal, szociális segítségnyújtás és polgári állapot osztályán,
  • egy üres reintegrációs tanácsadó (helyi roma szakértő) pozíció a gyámhivatal és polgári állapot osztályán,
  • egy SVSU (önkéntes vészhelyzeti szolgálat) vezetői pozíció a gazdasági és adminisztratív osztályon belül, valamint az önkéntes sürgősségi szolgálat a Maros megyei Glodeni község polgármesteri hivatalának szakmai apparátusán belül, a 2022. október 28-i 1336-os számú határozat 18. cikkelyének rendelkezései alapján, amely jóváhagyja a közszektorban dolgozó szerződéses személyzet karrierjének megszervezésére és fejlesztésére vonatkozó keretszabályzatot, a 2024.09.27-i dátumtól.